Zabiegi Kosmetyczne

 

Mezoterapia mikroigłowa jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu i regeneracji włókien kolagenu i elastyny przy mechanicznej stymulacji. Podczas zabiegu zostają wprowadzone w głębsze warstwy naskórka specjalnie skomponowane koktajle dzięki którym skóra zyskuje na jędrności, redukcji zmarszczek.

 

Efekty serii zabiegów: redukcja zmarszczek, poprawa owalu twarzy, rewitalizacja, polepszenie elastyczności, ujędrnienie, redukcja przebarwień.

 

Wskazania do zabiegu: cera dojrzała, cienka, wiotka. Cera trądzikowa, wyniszczona solarium lub słońcem, słaba tkanka łączna,skóra naczyniowa, redukcja linii mimicznych.

 

Przeciwwskazania: ciąża, alergia, cukrzyca, trądzik różowaty.

 

Pielęgnacja domowa jest ważnym elementem kuracji, która znakomicie podnosi efekt kuracji.
Zabieg rekomendowany jest w serii 4-8 zabiegów co 5-10 dni a po zakończeniu serii raz w miesiącu dla podtrzymania efektu.

 

 

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry oraz redukcji cellulitu i tkanki tłuszczowej. Stanowi alternatywę dla klastycznej mezoterapii igłowej. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji. Polega ono na użyciu specjalnej fali
elektromagnetycznej występującej w postaci impulsów. Celem mezoterapii jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, lifting, redukcja cellulite, tkanki tłuszczowej, rozstępów. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem przyjemnym, przyjaznym - nie występuje żadne uczucie dyskomfortu. 

 

Przeciwskazania: ciąża, rozrusznik serca, przebyte nowotwory.

 

 

Mikrodermobrazja jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania warstwy rogowej naskórka. Zalecana jest dla każdego rodzaju skóry niezależnie
od wieku.

 

Wskazania: blizny potrądzikowe, zaskórniaki i prosaki, łojotok i suchość skóry, blizny i bliznowce, przebarwienia i odbarwienia, plamy starcze, wiotkość skóry, drobne zmarszczki.

 

Efekty: poprawa kolorytu i struktury skóry, zwężenie rozszerzonych porów, rozjaśnienie przebarwień i plam starczych, zmniejszenie łojotoku, zmniejszenie ilości zaskórniaków, redukcja blizn.

 

Częstość i ilość zabiegów uwarunkowana jest stanem skóry. Dla dobrych efektów należy przeprowadzić serię około 6-ciu zabiegów.

 

 

Piling kawitacyjny to bezbolesne, głębokie oczyszczanie skóry za pomocą wibracji ultradźwiękowej, która pozwala na dokładne usunięcie nadmiaru sebum z porów i mieszków włosowych, usunięcie zrogowaciałego naskórka oraz pozbycie się bakterii. Zapewnia wygładzenie i regenerację skóry, poprawia mikrokrążenie, dezynfekuje. Przeznaczone do bardzo wrażliwej, delikatnej, cienkiej skóry, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek, trudno gojącej się. Jest to także bezinwazyjny zabieg oczyszczający dla skóry skłonnej do wyprysków, trądzikowej, przetłuszczającej się.

 

 

Pilingi (zabiegi złuszczające do twarzy) mają na celu złuszczanie lub rozpuszczanie warstwy rogowej naskórka. Tam gdzie komórki zostały usunięte organizm zaczyna wytwarzać nową zdrową tkankę. Otwierają się mieszki włosowe i pory ułatwiając wchłanianie substancji czynnych zawartych w kosmetykach. Poprawia się przepływ krwii w naczyniach włosowatych przyspieszając proces odnowy skóry. Uzyskuje się znaczną poprawę stanu i kondycji skóry. Zabiegi złuszczające stosuje się praktycznie dla każdego stanu i rodzaju skóry. Są bardzo pomocne w przypadku skóry o rozszerzonych porach, łojotokowej, trądzikowej i nadmiernie rogowaciejącej, a także skóry starzejącej się i zniszczonej wskutek nadmiernej ekspozycji na słońcu. Skutecznie niwelują blizny i przebarwienia.

 

Efekty: skóra jest gładka, delikatniejsza, miękka i bardziej elastyczna, regeneracja i stymulacja syntezy włókien kolagenowych oraz elastyny, poprawa struktury (gęstości) i napięcia skóry, wygładzenie i zapobieganie powstawaniu drobnych zmarszczek, usunięcie nadmiaru łoju z powierzchni skóry, zmniejszenie porów, rozjaśnienie przebarwień i plam pigmentacyjnych.

 

 

Oczyszczanie. Dokładne oczyszczanie i usunięcie zrogowaciałego naskórka jest wskazane dla każdej cery niezależnie od jej rodzaju. W wieku młodym kiedy częstą przypadłością jest łojotok a w miarę upływu lat gdy cykl odnowy naskórka zostaje znacznie przedłużony powodując pogorszenie funkcjonowania i wyglądu skóry. Wskutek zalegania coraz grubszej warstwy martwych komórek, skóra nie może prawidłowo oddychać, staje się sucha i szara, tworzą się zaskórniaki. 

 

Efekty: usunięcie martwych komórek naskórka, odblokowanie porów i ujść gruczołów łojotokowych, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy, przywrócenie skórze blasku i świeżego kolorytu, przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych.

 

 

 

Sonoforeza (ultradźwięki) to relaksujący i korzystny sposób wtłaczania w głąb skóry substancji aktywnych za pomocą ultradźwięków. Ciepło wytworzone podczas zabiegu głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie. Głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy oraz metabolizm i regenerację komórek. Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetracje wprowadzanym substancjom, nawadniają skórę suchą, złuszczającą się, niedotlenioną, wiotką, poszarzałą oraz zmęczoną.

 

Efekty: dotlenienie i głębokie nawilżenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry, stymulacja kalogenu, elastyny, zwiększenie penetracji kosmetyków, poprawa gęstości skóry.

 

 

Henna oraz Waxing

 

 

Hydrofacial jest to mikrodermobrazja wodna polega na dokładnym oczyszczaniu, nawilżaniu oraz odmładzaniu skóry. Jest tez skutecznym zabiegiem 
rewitalizującym. Zabieg polega na usuwaniu martwych komórek oraz zanieczyszczeń z powierzchni skóry. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób które chcą pozbyć się zmarszczek przebarwień lub tez maja problem z nadmierną suchością skóry.

 

Efekty: różnice w poprawie wyglądu widać już po pierwszym zabiegu. Skóra staje się wygładzona, promienna I jasna.

 

 

Zabiegi nawilżające. Nawilżanie jest podstawowym zabiegiem pielęgnacyjnym i polega na zapobieganiu utraty wody przez skórę. Zabiegi nawilżające mają za zadanie ochronę i wzmocnienie naturalnej bariery skórnej złożonej z warstwy rogowej naskórka i płaszcza hydrolipidowego na powierzchni skóry. Zwiększają zdolność warstwy rogowej skóry do wiązania wody oraz hamują jej parowanie przez tworzenie filmu na powierzchni naskórka. Odpowiednie nawodnienie skóry utrzymujemy po to, aby naskórek był zdrowy i nieuszkodzony.

 

Efekty: utrzymanie prawidłowej budowy kolagenu i elastyny, zapewnienie skórze elastyczności, sprężystość i jędrność.

 

 

Zabiegi odmładzające. Pielęgnacja odmładzająca ma na celu przede wszystkim działanie profilaktyczne, które polega na opóźnieniu procesów starzenia się skóry i utrzymaniu jej jak najdłużej w zdrowej, pięknej kondycji. Zabiegi odmładzające zapewniają odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry. Ważne jest aby pielęgnacje dostosować do indywidualnych potrzeb skóry i zagwarantować optymalny efekt. Aby zachować gładkość i dobre napięcie skóry zabiegi odmładzające należy zaczynać jak najwcześniej po 30 roku życia, szczególnie jeżeli narażamy ją na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych (nadmierne opalania, palenie papierosów).

 

 

 

24K Golod Mask treatment to luksusowy zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju skóry a zwłaszcza dla skóry z widocznymi oznakami upływu czasu. Zaleca się szczególnie osobom, którym zależy na szybkim i skutecznym poprawieniu kolorytu i wyglądu zmęczonej skóry.

 

Efekty: stymuluje wzrost komórek warstwy rozrodczej, powodując regenerację komórek kolagenowych i elastyny, nie dopuszcza do spadku jędrności skóry, redukuje zmarszczki i zapobiega powstawaniu nowych, działa antyseptycznie łagodząc stany zapalne, spowalnia proces powstawania przebarwień, rozświetla skórę.

 

 

 

Fale radiowe (radiofrekfencja) fale te wytwarzane przez prąd zmienny zostały wykorzystane w kosmetyce głównie w zabiegach nieinwazyjnych w odmładzaniu skory oraz redukcji tkanki tłuszczowej. Ciepło wytwarzane w skórze pod wpływem fal radiowych powoduje w zależności od czasu i mocy działania skrócenie i zagęszczenie kolagenu. Z wiekiem włókien kolagenowych w skórze jest coraz mniej, ulegają one rozciągnięciu, ich struktura staje się
nieuporządkowana. Podgrzanie skory skutkuje ponownym napięciem włókien kolagenowych oraz tworzeniem nowego kolagenu i elastyny.

 

Zalety zabiegu: spłycenie zmarszczek, poprawienie owalu twarzy, redukcja obrzęków pod oczami, redukcja podbródka, uniesienie opadających powiek, likwidacja obwisłych policzków.

 

 

Terapia tlenem polega na aplikacji aktywnych składników za pomocą wzbogaconego tlenu. Zabieg zapewnia głębokie nawilżenie, dotlenienie, poprawia koloryt skory, wypełnia zmarszczki, poprawia kontur oczu I twarzy oraz niweluje stany zapalne.

 

 

MASAŻE CIAŁA (Do każdego rodzaju masażu na życzenie klienta mogą być dodane gorące kamienie.)

 

Masaż terapeutyczny (deep tissue) to typowy masaż leczniczy dla klientów skarżących się na bóle głowy, artretyzm, rwę kulszową, ból szyi i bóle pleców. Pomaga bardzo w uwolnieniu od bólu, stresu a ponad wszystko sprawia głęboki relaks. Z punktu widzenia medycyny zalecany jest jako mocno uciskowy (lekko bolesny), ale na życzenie klienta może być wykonywany jako masaż średnio uciskowy.

 

 

Masaż terapeutyczny zwykły jest to seria technik masażu wykonywana na zlecenie klienta w celu zmniejszenia bólu mięśni, ogólnego dyskomfortu, oraz niewielkich bólów w innych częściach ciała. Stosuje się techniki masażu średnio uciskowe lub mocno uciskowe na zlecenie klienta.


Masaż gorącymi kamieniami to rodzaj masażu, w którym poprzez użycie gładkich, polerowanych, bazaltowych kamieni do komórek naszego ciała dostarczana jest możliwie wysoka temperatura, która powoduje natychmiastowe rozluźnienie mięśni i uwalnia całe powierzchnie naszego ciała od stresu i napięcia.

 

Masaż szwedzki ma na celu uprzyjemnienie samopoczucia osoby poprzez lekki lub średni nacisk w klasycznym masażu całego ciała. Używa się tutaj różnych technik do stymulacji krążenia krwi, stonowania skóry ciała oraz relaksacji mięśni. Ogólnym sensem tego masażu jest pełna relaksacja klienta.


Masaż antystresowy uwalnia napięcie mięśniowe i zmniejsza stres dzięki zastosowaniu podobnych technik jak w masażu terapeutycznym zwykłym. Zdecydowanie poprawia krążenie krwi, relaksuje mięśnie i przynosi ulgę w mniejszych, różnorodnych bólach. Masaż lekkouciskowy i średniouciskowy.


Masaż górnej połowy ciała koncentruje się na szyi i plecach. Jest desygnowany głównie do uspokojenia mięśni i złagodzenia ewentualnego bólu oraz do zlikwidowania napięć międzymięśniowych. Masaż średnio uciskowy.


Masaż nóg i stóp skoncentrowany jest na redukcji napięcia oraz zniwelowania zmęczenia nóg. Wyraźnie poprawia i wzmacnia krążenie krwi w przemęczonych nogach i stopach.


Refleksologia stóp to unikalny sposób masaży wymagający głębokiej znajomości tzw. mapy ludzkiej stopy. Bardzo wzmaga cyrkulację krwi, praktycznie odnawia nam zmęczone, obolałe stopy.

 

 

USŁUGI FRYZJERSKIE

 

Strzyżenie włosów krótkich i długich
 

Koloryzacje włosów
 

Trwała ondulacja
 

Baleyage
 

Pasemka włosów długich i krótkich
 

Nawilżanie włosów + maski odżywcze

 

 

Copyright 2017 Beauty Bliss

kosmetyczny

Kompleksowy Salon

Twój Gabinet Kosmetyczny - centralne New Jersey

Beauty Bliss 

KONTAKT
KONTAKT
CENNIK
CENNIK
O GABINECIE
O GABINECIE
HOME
HOME
ZABIEGI I USŁUGI
ZABIEGI I USŁUGI